Najczęściej zadawane pytania
 1. Jakie są warunki korzystania ze Sklepu?

  Korzystanie ze Sklepu internetowego www.miamaria.pl podlega ogólnym warunkom określonym w regulaminie. Przed dokonaniem zakupów warto zapoznać się z treścią regulaminu, a najważniejsze informacje znajdziesz na stronie Regulaminu.

 2. Jak założyć Konto w Sklepie?

  Aby założyć Konto, dokonaj Rejestracji poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie Rejestracji. Rejestracja jest bezpłatna, a formularz zawiera pola niezbędne do utworzenia indywidualnego Konta umożliwiającego składanie Zamówień. Obowiązuje konieczność udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych o której mowa w Regulaminie.

 3. Jakie metody płatności są dostępne w sklepie?

  Płatność za zamówienie odbywa się przed jego realizacją. Sklep akceptuje różne metody płatności, takie jak przelew tradycyjny na konto bankowe, przelew natychmiastowy obsługiwany przez Autopay S.A i Przelewy24.pl. Autopay obsługuje także płatności za pomocą BLIK i PayPo, natomiast Przelewy24.pl umożliwia płatności za pomocą BLIK, Apple Pay i Google Pay. Dodatkowo dostępne są opcje wpłaty na konto, pobranie oraz gotówka (dostępna tylko przy odbiorze osobistym). Szczegółowe informacje dotyczące płatności znajdziesz na stronie Formy Płatności i Przesyłki.

 4. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

  Zamówienia opłacone do godziny 12:00 są wysyłane w ciągu trzech dni roboczych. Czas realizacji zamówienia może się skrócić, jeśli Klient wyrazi chęć szybszej wysyłki poprzez formularz zamówień. Wysyłki realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku.

 5. Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?

  Tak, odbiór osobisty jest możliwy pod adresem Dworcowa 6, 75-201 Koszalin, w godzinach 10:00 - 15:00. Płatność przy odbiorze odbywa się gotówką, bez dodatkowych opłat.

 6. Jakie są metody i koszty wysyłki?

  Odpowiedź:

  • Poczta Polska (list polecony priorytet) - 0.00 zł (przy zamówieniu od 149 zł, na terenie Polski)
  • Poczta Polska (list polecony priorytet) - 9.90 zł
  • Kurier InPost - 15.90 zł (za pobraniem: 17.90 zł)
  • Paczkomat InPost - 13.50 zł
  • Kurier Poczty Polskiej - 12.90 zł (za pobraniem: 14.90 zł)
  • Poczta Polska - przesyłki zagraniczne (list polecony priorytet) - 34.90 zł


  Prosimy o uwzględnienie czasu potrzebnego przewoźnikowi, który trwa zazwyczaj nie dłużej niż trzy dni robocze.

 7. Czy istnieje możliwość płatności za pobraniem?

  Tak, istnieje możliwość płatności za pobraniem. Koszt tej formy płatności to 14.90 zł dla kuriera Poczty Polskiej i 17.90 zł dla kuriera InPost.

 8. Jak dokonać przelewu tradycyjnego na konto bankowe Sklepu?

  ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28/5B
  75-511 Koszalin
  43 1160 2202 0000 0003 3012 6629 Bank Millennium
  Pełne dane do przelewu znajdują się na stronie Formy Płatności i Przesyłki.

 9. Jakie są dane do przelewu zagranicznego?

  Dane do przelewu zagranicznego znajdują się na stronie Formy Płatności i Przesyłki. Należy użyć numeru PL 43 1160 2202 0000 0003 3012 6629 (KOD SWIFT: BIGBPLPW)

 10. Jakie są dostępne rozmiary bransoletek?

  Szczegóły dotyczące rozmiarów branosletek sprawdzisz w opisie produktu. Rozmiary bransoletek podane są dla obwodu nadgarstka w najszerszym miejscu, pomiędzy dłonią a kością nadgarstka (miejsce noszenia zegarka). Przyjmujemy tolerancję około 0.3 cm. Jeśli interesuje Państwa inny rozmiar, prosimy napisać o tym w "Dodatkowych informacjach" do zamówienia.

 11. Czy produkt jest wyrobem ręcznym?

  Tak, produkt jest wyrobem ręcznym, produkowanym w Polsce. Każdy egzemplarz jest indywidualnym, niepowtarzającym się wyrobem. Koraliki są materiałem naturalnym, więc mogą różnić się kolejnością i odcieniami od zdjęcia widniejącego w ofercie.

 12. Jak należy pielęgnować biżuterię ze stopów złota, srebra, platyny?

  Wyroby ze stopów złota, srebra, platyny są podatne na działanie czynników fizyko-chemicznych. Pamiętaj o zdejmowaniu biżuterii podczas prac mogących uszkodzić metal oraz ograniczaniu styczności z środkami chemicznymi. Przeczytaj nasze zalecenia dotyczące pielęgnacji w § Pielęgnacja biżuterii.

 13. Czy biżuteria ze srebra jest bardziej podatna na uszkodzenia?

  Tak, ze względu na dość niską twardość w porównaniu z innymi metalami szlachetnymi, srebro może ulegać uszkodzeniom mechanicznym. Zapobiegaj uszkodzeniom, stosując odpowiednie środki ostrożności i pielęgnacji.

 14. Jak należy czyścić biżuterię?

  Często myj biżuterię ciepłą wodą z dodatkiem amoniaku, cytryny lub delikatnego płynu do naczyń. Delikatnie poleruj przy pomocy miękkiej szmatki. Kamienie czyść od wewnętrznych powierzchni biżuterii miękką szczoteczką. Unikaj stosowania pasty do zębów, które zawierają związki fluoru i chloru.

 15. Jak przechowywać biżuterię?

  Przechowuj biżuterię rzadko używaną w miejscu z ograniczonym dostępem powietrza i światła, np. w czystej szmatce bawełnianej i w hermetycznie zamykanej torebeczce foliowej z zaciskiem strunowym. Zapobiega to tworzeniu się czarnych nalotów.

 16. Czy istnieją konkretne czynności, których należy unikać w przypadku noszenia biżuterii?

  Tak, unikaj noszenia biżuterii podczas prac mogących uszkodzić metal, takich jak sprzątanie, mycie rąk i naczyń, kąpiele, mieszanie ciast, pranie, przytrzymywanie twardych przedmiotów. Na pierścionki i obrączki należy uważać podczas codziennych czynności.

 17. Czy istnieje możliwość przesłania produktu w celu zmiany rozmiaru?

  Tak, prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@miamaria.pl w celu ustalenia szczegółów dotyczących wymiany rozmiaru.

 18. Czy istnieje możliwość darmowej naprawy?

  Tak, darmowa naprawa jest możliwa za okazaniem dowodu zakupu, jeśli wada wystąpiła z naszej winy. Prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową na adres: kontakt@miamaria.pl.

 19. Czy istnieje możliwość zmiany lub anulowania zamówienia?

  Tak, istnieje możliwość zmiany lub anulowania zamówienia. Prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@miamaria.pl w celu dokładniejszych informacji.

 20. Czy istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie?

  Tak, istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 507 719 077.

 21. Czy istnieje możliwość zmiany koloru sznurka na ten z innego produktu?

  Tak, istnieje taka możliwość. Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji "Dodatkowe informacje" podczas składania zamówienia.

 22. Czy istnieje możliwość modyfikacji produktu, np. zmiany kamieni, koralików, medalika?

  Tak, istnieje taka możliwość. Prosimy o dodanie odpowiednich informacji w sekcji "Dodatkowe informacje" podczas składania zamówienia.

 23. Czy istnieje możliwość stworzenia własnego różańca?

  Tak, istnieje taka możliwość. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 24. Czy jest możliwość zamówienia graweru?

  Tak, prosimy o zakup usługi graweru jako opcji wyświetlającej się na karcie produktu lub o dodanie treści graweru w sekcji "Dodatkowe informacje" podczas składania zamówienia.

 25. Co zrobić, jeśli treść graweru nie mieści się w polu do wpisania?

  Prosimy o uwzględnienie całej treści graweru w sekcji "Dodatkowe informacje" podczas składania zamówienia (możliwe są dodatkowe opłaty). Nie zapewniamy, że będziemy mogli wygrawerować pełną treść, ale jeśli nie zmieściły się 1-2 litery, nie zaszkodzi zapytać :)

 26. Czy oferujecie rabaty?

  Tak, zapraszamy do rejestracji, zapisania się do newslettera i śledzenia naszego Facebooka (https://fb.com/miamaria.pl) w oczekiwaniu na ekskluzywne promocje i kody rabatowe.

 27. Czy honorujecie Kartę Dużej Rodziny?

  Tak. Prosimy zaznaczyć opcję "Posiadam Kartę Dużej Rodziny" przy składaniu zamówienia i wpisać prawidłowy numer w polu poniżej (same cyfry). Karta Dużej Rodziny nie może łączyć się z kodami rabatowymi.

 28. Co zrobić, jeśli moje zamówienie nie dotarło do mnie?

  Prosimy sprawdzić link/kod do śledzenia przesyłki z e-maila zwrotnego. Bardzo możliwe, że zamówienie dotrze już dzisiaj. Jeśli zamawiali Państwo Pocztą Polską, prosimy o sprawdzenie skrzynki na listy. W innym przypadku, prosimy o sprawdzenie, czy zostało doręczone awizo. Prosimy sprawdzić, czy płatność przebiegła pomyślnie. W przypadku płatności odroczonej PayPo prosimy sprawdzić, czy proces przebiegł pomyślnie. W innym wypadku, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 29. Co zrobić, jeśli nie otrzymałem/am e-maila zwrotnego po dokonaniu zakupu?

  Prosimy sprawdzić poprawność wpisywanego adresu e-mail. Możliwe, że wystąpiła literówka. Prosimy również sprawdzić folder SPAM. Jeśli nadal brakuje e-maila, prosimy o kontakt na nasz adres e-mailowy: kontakt@miamaria.pl, a wyjaśnimy sytuację.

 30. Co zrobić, jeśli link/kod do śledzenia przesyłki nie działa?

  Prosimy o kontakt mailowy. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane tak bezproblemowo jak to tylko możliwe. Niestety niekiedy operatorzy usług dostawczych mogą mieć problemy z infrastrukturą. Prosimy o kontakt mailowy.

 31. Czy jesteście sklepem plastycznym, czy oprawiacie obrazy lub sprzedajecie/skupujecie ramy do obrazów, czy sprzedajecie farby? Co ze sklepem plastycznym obok?

  NIE jesteśmy sklepem plastycznym. NIE sprzedajemy ani nie skupujemy ram. Sklep plastyczny obok został zlikwidowany.

 32. Czy można obejrzeć lub kupić u Państwa obrazy Pana Zbigniewa Murzyna?

  Posiadamy w ofercie obrazy ręcznie malowane przez Adama Zglińskiego, z możliwością zakupu tylko na miejscu. Pan Zbigniew Murzyn przeniósł swoją działalność do Mścic. Szczegóły na: https://zbigniewmurzyn.com/ lub pod nr. tel. 600 718 652.

Inni kupili również:
Grawer na medaliku
Grawer na medaliku

20,00 zł

szt.
Bransoletka Ryba „Jezu Ty się tym zajmij” III
Bransoletka Ryba „Jezu Ty się tym zajmij” III

99,00 zł

Cena regularna:

129,00 zł

Cena poza kompletem: 129,00 zł
szt.
Grawer w skrzynce drewnianej
Grawer w skrzynce drewnianej

25,00 zł

szt.
Opakowanie na Bierzmowanie
Opakowanie na Bierzmowanie

0,00 zł

szt.
Bransoletka IV z Duchem Św. (7 darów)
Bransoletka IV z Duchem Św. (7 darów)

119,00 zł

szt.
Różaniec (Mia Maria) Alba Mulier V
Różaniec (Mia Maria) Alba Mulier V

149,00 zł

Cena regularna:

189,00 zł

Cena poza kompletem: 189,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium